Розмір шрифту: А А А Колір сайту: А А А Зображення
Параметри Звичайна версія

Параметри шрифту:

Виберіть шрифт: Arial Times New Roman
Інтервал між символами: Стандартний Середній Великий

Параметри шрифту:

Чорним по білому
Білим по чорному
Синім по голубому
Коричневим по бежевому
Зеленим по коричневому

Головна / Структурні підрозділи / Управління праці та соціального захисту населення

Управління праці та соціального захисту населення

 

Про виконання плану роботи

управління праці та соціального захисту населення за 12 місяців 2018 року.

 

Протягом 2018 року всі відділи управління праці та соціального захисту населення працювали відповідно до планів роботи, прагнучи забезпечити соціальні потреби малозахищених верств населення шляхом надання їм допомог, компенсацій, гарантій, пільг.

Управлінням праці та соціального захисту населення за 12 місяців 2018 року нараховано державну соціальну допомогу малозабезпеченим громадянам на суму 21190,6 тис. грн. 454 сім’ям, державну допомогу сім’ям з дітьми – 2694 сім’ям на суму 46158,8 тис. грн. Заборгованості немає. Нараховано державну соціальну допомогу 748 інвалідам з дитинства І – ІІІ групи та дітям-інвалідам до 18 років на суму 16303,5 тис. грн.; допомогу по догляду за інвалідами І – ІІ групи внаслідок психічного захворювання нараховано 113 інвалідам на суму 2830,0 тис. грн. Заборгованості немає.

 Станом на 31.12.2018 р. користувалося субсидією по відшкодуванню витрат на оплату житлово-комунальних послуг 6195 сімей. За січень - грудень 2018 року нараховано субсидій на суму 115872,5 тис. грн., профінансовано 202301,2 тис. грн. Кредиторська заборгованість становить 13898,3 тис. грн. За 2018 рік до управління  звернулось 9136 сімей за призначенням субсидії. Щоденно до підприємств та організацій направляються запити  щодо інформації про склад сімї зареєстрованих у житлових приміщеннях та про оплату житлово-комунальних послуг.

 Надано пільг на житлово-комунальні послуги ветеранам Великої Вітчизняної війни, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам військової служби, дітям війни, громадянам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, працівникам та пенсіонерам охорони здоров’я, культури та освіти, працівникам та пенсіонерам охорони здоров’я, культури та освіти у розмірі 13320,7 тис. грн., відшкодовано 13572,9 тис. грн.(в тому числі заборгованість за .2017 р. –252,2 тис. грн.).

У 2018 році виплачено компенсацій по наданню пільг постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи на відпускні та стипендію, харчування, зубопротезування, медикаменти, оздоровлення –169 громадянам на суму 803,9 тис. грн.

Виділено коштів на пільговий проїзд автомобільним та залізничним транспортом у розмірі 572,3 тис. грн., профінансовано – 518,8 тис. грн. Заборгованість станом на 31.12.2019 р. – 52,8 тис. грн. (заборгованість за 2015р.).

Станом на 31.12.2018 року заборгованість із виплати заробітної плати погашена повністю.

 Райдержадміністрація, спеціалісти управління праці та соціального захисту населення активно співпрацюють з керівниками підприємств, організацій та арбітражним керуючим підприємства-банкрута району на предмет недопущення заборгованості із заробітної плати.

Постійно на контролі питання виконання розроблених графіків погашення заборгованості із заробітної плати, підвищення рівня оплати праці, встановлення розміру мінімальної заробітної плати згідно законодавства. Згідно оперативних і статистичних даних та інформації фінансового управління райдержадміністрації заборгованість із заробітної плати на підприємствах комунальної форми власності та інших соціальних виплат працівникам бюджетної сфери за рахунок державного та місцевих бюджетів станом 31.12.2018 року повністю відсутня. В районі посилено здійснюється робота щодо сприяння створенню умов для підвищення середньомісячної заробітної плати, забезпечення впровадження роботодавцями встановлених чинним законодавством мінімальних розмірів заробітної плати, погашення заборгованості із заробітної плати, легалізації зайнятості населення та виведення її з тіні.

Станом на 31.12.2018 р. у Калинівському районі проведено дванадцять засідань тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Управлінням праці постійно здійснюється щоденний, щотижневий та щомісячний моніторинг стану нарахування та виплати заробітної плати по кожному суб’єкту господарювання району та проводяться індивідуальні співбесіди з керівниками підприємств.

 Органами виконавчої влади постійно забезпечується проведення моніторингу укладення та виконання колективних договорів на підприємствах, в установах та організаціях, систематично вживаються дієві заходи щодо збільшення кола суб’єктів господарювання усіх форм власності, де укладаються колективні договори та посилено контроль за станом виконання прийнятих зобов’язань. За січень – грудень 2018 року управлінням праці та соціального захисту населення поновлено та зареєстровано 35 колективних договори підприємств різних форм власності району, 17 змін та доповнень до колективних договорів. На звітну дату на підприємствах, установах та організаціях району укладено 177 колективних договори. Найбільше працівників охоплено колдоговорами на підприємствах, які за видом економічної діяльності належать до промисловості, сільського господарства, а серед працівників бюджетної сфери – в освіті.

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 1209 учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, з них 26 осіб мають статус інваліда війни. 24 особам встановлено статус членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції. Всі вони користуються пільгами згідно ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та пільгами згідно п.5 ст.12. Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

 Розпорядженням голови райдержадміністрації протягом 2018 року надано одноразову грошову допомогу 92 учасникам антитерористичної операції на суму 102,7 тис. грн.

 

 

 

Заступник начальника  управління праці 

та  соціального захисту населення                                                     М.КРУК