Розмір шрифту: А А А Колір сайту: А А А Зображення
Параметри Звичайна версія

Параметри шрифту:

Виберіть шрифт: Arial Times New Roman
Інтервал між символами: Стандартний Середній Великий

Параметри шрифту:

Чорним по білому
Білим по чорному
Синім по голубому
Коричневим по бежевому
Зеленим по коричневому

Головна / Структурні підрозділи / Відділ культури і туризму

Відділ культури і туризму

 

В Калинівському районі продовжується робота з реалізації заходів обласних та районних галузевих програм із збереження та використання об’єктів культурної спадщини, розвитку та функціонування української мови, розвитку краєзнавства та традиційної народної культури, сприяння діяльності аматорських колективів.

Забезпечено збереження і розвиток мережі  закладів культури, кадрового потенціалу, створення умов для задоволення інформаційних, освітніх та культурно-мистецьких потреб населення.

Реалізацію державної політики в галузі культури забезпечує 81 заклад культури: 40 клубних установ, 36 бібліотек, дитяча музична школа, 3 музеї, кіновідеомережа.

Мережа закладів культури відповідає соціальним нормативам. Її діяльність забезпечують 188 працівників.

Клубні заклади району сприяють залученню широких верств населення до надбань традиційної культури та мистецького аматорства.

При клубних закладах працюють 297 клубних формувань, які нараховують 2723 учасники, з них - 144 формувань для дітей, в яких розвивають свої здібності 1547 дітей. В районі функціонує 237 колективів художньої самодіяльності (2293 учасники), в тому числі дитячих колективів – 98 (1361 учасник). З них 24 аматорських колективи носять почесне звання «народний» (19 колективів) та «зразковий» (5 колективів), які постійно беруть участь в Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та районних фестивалях-оглядах, конкурсах, мистецьких акціях, в організації та проведенні різноманітних культурно-мистецьких заходів. 

В Калинівському районі постійно триває робота щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури. За сприяння органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в 2018 році відремонтовано 30 закладів культури на загальну суму 10 млн. 658 тис. 331 грн.

Здійснено заходи щодо оновлення технічного ресурсу установ галузі. На придбання звукопідсилюючої та світлової апаратури, музичних інструментів, сценічних костюмів, оргтехніки, меблів використано 1млн. 939тис. 797грн.

Бібліотечні установи, як інформаційні центри, комплектуються необхідними періодичними виданнями та новою сучасною літературою. В 2018 році передплачено 260 назв, 1389 примірників на загальну суму 178 тис. 232 грн. Придбано книг – 732 примірники на 57 тис. 322 грн.