Розмір шрифту: А А А Колір сайту: А А А Зображення
Параметри Звичайна версія

Параметри шрифту:

Виберіть шрифт: Arial Times New Roman
Інтервал між символами: Стандартний Середній Великий

Параметри шрифту:

Чорним по білому
Білим по чорному
Синім по голубому
Коричневим по бежевому
Зеленим по коричневому

Головна / Про район / Навчально-виховні заклади

Навчально-виховні заклади

Система освіти Калинівського району

 
На сьогоднішній день систему освіти району утворюють:

 

24 дошкільних навчальних  заклади (975 вихованців), з них 12 у складі НВК, 32 загальноосвітніх шкіл (3636 учнів), з них:

13 – шкіл І-ІІІ  ступенів;

6 – шкіл  І-ІІ ступенів ;

1 – школа І ступеня;

12 – навчально-виховні комплекси;

2 – позашкільні заклади (Будинок дитячої творчості (1830 учнів),  дитячо-юнацька спортивна школа (341 учень).

В 2016 році при ЗОШ здобували дошкільну освіту  96 дошкільнят та консультативними пунктами було охоплено 253 дитини. При ДНЗ с.Глинськ та НВК ЗОШ І-ІІ ст.-дитячий садок с.Заливанщина було відкрито додаткові групи. Також на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Сальник було створено навчально-виховний комплекс ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ з відкриттям 2 груп дошкільного навчального закладу. Зважаючи на це дошкільною освітою всіма її формами охоплено  понад 97 відсотків дітей.

В 2016 році на виконання програми організації харчування учнів загальноосвітніх шкіл Калинівського району на 2016-2020 роки районною владою було виділено 420,1  тис. грн.За сприяння районної влади та директорів шкіл для здешевлення харчування школярів залучаються спонсори, які поповнюють харчоблоки продуктами. У  2015-2016н. році  адміністраціями шкіл  на покращення харчування залучено   1362,1тис. грн. позабюджетних коштів.

Організація безкоштовного підвозу до місць навчання та виховання і додому учнів та дітей дошкільного віку регулюється програмою «Шкільний автобус».  В 2015-2016 н.р. до місць навчання підвозиться 747 учнів, близько 100 вихованців  дошкільних навчальних закладів. Підвіз дітей  здійснюється 8 шкільними автобусами (544 дітей), решта дітей підвозяться найманим та рейсовим транспортом.

Навчальні заклади району протягом навчального року взяли участь у 43  районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, де вибороли  призові місця. Зокрема,  перших  - 62,   других - 57  та 23 третіх.

 Зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти

 

 

 

 

Значна робота у 2016 році пророблена щодо впровадження енергозберігаючих заходів. Із 32 загальноосвітніх навчальних закладів  20  мають автономне  опалення   від твердопаливних котлів. На виконання урядової програми щодо енергозбереження:переведено на альтернативне опалення (дрова, вугілля) школи с.Чернятин, с.П.Лисіївка, с.Котюжинці, с.Жигалівка, с.Черепашинці. Продовжуються роботи по завершенню на перехід котелень на альтернативні види палива в загальноосвітніх навчальних закладах с. Писарівка  та Нова Гребля.Було проведено утеплення фасадів приміщень в школах району  с. Н.Гребля, с.Бережани, с.Уладівське, с.Сальник, с. Черепашинці, с. Корделівка, с. Польова Лисіївка. Продовжуються роботи по утепленню фасадів школи та садочка в с. Гущинці  та в школі  с. Мирне. Відремонтовано покрівлю в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Корделівка. Облаштовано нову покрівлю з металочерепиці в ЗОШ І-ІІІ ст. №1 с. Пиків, ЗОШ І-ІІІ ст..с.Пиків,  НВК ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ с.Шепіївка. Крім проведених робіт по  утепленню та художньому оздобленню  фасадів стін 2-х навчальних корпусів ЗОШ І -ІІІ   ст. с.Черепашинці ,  в навчальному  закладі  також було  замінено  стару покрівлю 2 корпусу на нову сучасну з металопрофелю.

В багатьох школах району проведена значна робота по заміні  старих віконних блоків на сучасні енергозберігаючі. Загалом в 2016 році   у 27 школах  та 6 садочках  замінено  на енергозберігаючі -  564 вікна та 46 дверних блоків.

Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Калинівка

Загально-освітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів №2 м.Калинівка

Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів №3 м.Калинівка