Розмір шрифту: А А А Колір сайту: А А А Зображення
Параметри Звичайна версія

Параметри шрифту:

Виберіть шрифт: Arial Times New Roman
Інтервал між символами: Стандартний Середній Великий

Параметри шрифту:

Чорним по білому
Білим по чорному
Синім по голубому
Коричневим по бежевому
Зеленим по коричневому

Головна / Новини та оголошення / ТОП новини / Дмитро Разумков: У Парламенті працюють над законопроектами щодо діяльності НАЗК та Конституційного Суду

Дмитро Разумков: У Парламенті працюють над законопроектами щодо діяльності НАЗК та Конституційного Суду
11 грудня 2020 року

Парламентська робоча група працює над законопроектами, які відновлять ефективну роботу Національного агентства з питань запобігання корупції та Конституційного Суду України. Про це заявив Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков в ефірі програми «Велика політика» на «5 каналі».

Голова Парламенту зазначив, що робоча група має напрацювати законопроекти по трьох напрямках. По першому з них – відновлення кримінальної відповідальності за недостовірне декларування – Верховна Рада вже ухвалила рішення.

«Паралельно в понеділок були зареєстровані два законопроекти, які дозволять відновити нормальний режим роботи НАЗК з урахуванням рішення Конституційного Суду, ухваленого 27 жовтня. І третій блок – стосовно того, що потрібно зробити, щоб Конституційний Суд був ефективним», - сказав Дмитро Разумков.

За його словами, ухвалення рішення по Конституційному Суду буде найважчим, попри те, що робоча група працює злагоджено та ефективно.

Голова Верховної Ради додав, що стосовно діяльності Конституційного Суду внесено велику кількість законопроектів – від різних фракцій та груп, а також від Президента України. Дмитро Разумков нагадав, що Президент звернувся з проханням не розглядати його ініціативу до висновку Венеційської комісії.

Як зазначив Голова Парламенту, ключовими є два законопроекти, які можуть отримати підтримку в залі Верховної Ради. За його словами, перша ініціатива передбачає те, що Конституційний Суд ухвалюватиме рішення двома третинами голосів, а друга пропозиція  – це збільшення кворуму суддів для прийняття рішення.