Головна / Новини та оголошення / ТОП новини / Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем місцевого самоврядування

7 грудня 2020 року

Шановні представники органів місцевого самоврядування!

Від вашої роботи залежить якість та комфорт нашого життєвого простору. Чи відремонтована школа у селі, достатньо парків у місті, чи відремонтовані дороги в області? Це ті питання, на які безпосередньо впливає ваша щоденна робота.

Цього року відбулися місцеві вибори. Перед оновленими органами влади стоїть низка важливих завдань – продовжити реформу децентралізації, вирішувати нагальні питання місцевого рівня, розвивати територіальні громади.

Ви отримали як суттєві повноваження та фінанси, так і серйозну відповідальність. Вкрай непростих рішень сьогодні вимагає ситуація з протидією COVID-19.  А тому конструктивна співпраця та взаємодія місцевої влади з центральною набуває ще більшої ваги.

Сподіваюся, що оновлення місцевих органів влади надасть нового імпульсу розвитку громад. Адже з успіху кожної окремої громади, міста, району, області будується успіх всієї держави.

Наснаги вам та енергії, щоб втілювати зміни на краще. Бажаю бути ефективними, сильними та успішними!