Головна / Новини та оголошення / ТОП новини / Протягом минулого року було капітально відремонтовано 6 км комунальних доріг

Протягом минулого року було капітально відремонтовано 6 км комунальних доріг
11 лютого 2020 року

В системі дорожнього господарства району за рахунок всіх джерел фінансування у 2019 році проведено роботи з капітального ремонту доріг, тротуарів та проїздів комунальної форми власності на загальну суму більше 7 млн.грн. та поточного їх ремонту на суму більше 500,00 тис.грн. Капітально відремонтовано 6 км комунальних доріг.

Крім того, на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок фінансування з державного фонду та співфінансування з місцевих бюджетів району в 2019 році освоєно 5 млн.грн.

За рахунок Служби автомобільних доріг проведено ремонти   автомобільної дороги «Петриківці – Кулибабинці – Уладівка» протяжністю 1,45 км за участю співфінансування  Іванівської  ОТГ

ділянки автомобільної дороги «Чернятин – Калинівка – Шепіївка» протяжністю 1,324 км.

ділянки автомобільної дороги «Уладівка – Пиків» протяжністю 1,1 км ділянки автомобільної дороги «Люлинці – Жигалівка» протяжністю 0,4 км.

За рахунок коштів СТОВ «Маяк» проведено ремонт ділянки автомобільної дороги «Уладівка – Пиків» протяжністю 1,5 км.