Головна / Новини та оголошення / ТОП новини / У четвер Верховна Рада може розглянути проект Держбюджету-2020, – Дмитро Разумков

12 листопада 2019 року

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час Погоджувальної Ради депутатських фракцій та груп подякував народним депутатам за плідну роботу на минулому пленарному тижні, під час якого було розглянуто 51 питання, ухвалено в цілому 12 законів, ще 10 – в першому читанні, а також оголошено 203 запити народних депутатів. Він також наголосив на тому, що наступний тиждень буде напруженим та важливим для Парламенту.

Дмитро Разумков повідомив, що цього тижня передбачено розгляд Держбюджету на 2020 рік та звернувся до Комітету з питань бюджету з проханням уважно розглянути наданий Кабміном законопроект і проаналізувати його на предмет урахування висновків Верховної Ради. «Сподіваюсь, найближчим часом депутатам буде надано висновок Комітету. У четвер ми зможемо розглянути цей законопроект і, якщо все буде добре, підтримати його», – зазначив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков також звернув увагу депутатів на важливу подію на міжнародній арені – минулого тижня мало відбутися голосування Бундестагу ФРН за законопроект щодо газопроводу «Північний потік-2».

«Це питання пов’язане зі стратегічними цілями нашої держави, з питанням національної безпеки не лише України, але й багатьох держав Євросоюзу. До цього процесу підключилися різні органи влади України, і хоча остаточне рішення – за Бундестагом, ми отримали додатковий час для висвітлення та відстоювання позиції України на міжнародній арені. Сподіваюсь, в МЗС цим скористаються», – підкреслив Голова Верховної Ради.