Головна / Новини та оголошення / ТОП новини / Президент привітав рішення ЄС щодо продовження економічних та секторальних санкцій проти Росії

22 грудня 2018 року

Президент Петро Порошенко привітав рішення Європейського Союзу щодо продовження санкцій проти Російської Федерації.

«Символічно, що напередодні Різдва і Нового Року Рада ЄС прийняла рішення щодо продовження економічних та секторальних санкцій проти Росії за агресію на Донбасі», - зазначив Президент на своїй сторінці у Facebook.

«Під час перемовин на полях Європейської Ради минулого тижня вірив, що проукраїнська єдність в ЄС залишається непохитною, а ціна агресії для Кремля і далі зростатиме», - зазначив Глава держави, нагадавши про свій нещодавній візит до інституцій Європейського Союзу у Брюсселі та зустрічі з керівництвом ЄС та НАТО.

«Однак, справжня битва ще попереду, бо Кремль активно готується до наступного виборчого року, а саме спроби реваншу в Україні та створення Європи альтернативних цінностей», - застеріг Президент.

«Маємо зміцнювати нашу єдність та солідарність в ім‘я миру та безпеки на європейському континенті», - підсумував Глава держави.