Головна / Новини та оголошення / Архів новин / Проведено робочу зустріч з питань Цивільного захисту населення на базі Калинівської РДА.

19 листопада 2020 року

Нарада відбулась 18 листопада 2020року  за участі: начальника Калинівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області, підполковника внутрішньої служби Сергія  Химери та персоналу підпорядкованого відділу пробації, спільно з  головним спеціалістом сектору з питань оборонної роботи цивільного захисту та взаємодії  з правоохоронними органами  Олександром Кондратюком.

На порядок денний було винесено :

1.     Роз’яснення основ Цивільного захисту, його класифікація. Реагування на надзвичайні ситуації та ліквідація їх наслідків.

2.     Схему доведення сигналів оповіщення персоналу Калинівського відділу пробації, при загрозі виникнення надзвичайної ситуації та інструкції дій.

Заслухану інформацію прийнято до відома