Головна / Новини та оголошення / Архів новин / 16 листопада -День працівників радіо, телебачення та зв’язку України

16 листопада -День працівників радіо, телебачення та зв’язку України
16 листопада 2020 року

Шановні працівники поштового зв’язку та телекомунікацій!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости між людьми, яких розділяє простір.
Відповідальність, компетентність, почуття обов’язку завжди супроводжують Вас у виконанні посадових обов’язів.

Нині у житті держави й у житті кожної людини стрімко зростає роль зв’язку та електронних засобів масової інформації. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання.

Бажаємо Вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег. Щастя, радості, міцного здоров’я Вам і Вашим родинам!