Головна / Новини та оголошення / Архів новин / Привітання працівників сільського господарства.

Привітання працівників сільського господарства.
13 листопада 2020 року

З нагоди професійного свята кращі працівники агропромислового комплексу району зібралися 13 листопада в залі Калинівського районного будинку культури. День працівників сільського господарства — свято, що традиційно підсумовує кропітку працю сільгоспвиробників, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями та турботами, адже цього року наші аграрії доклали максимум зусиль, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва Калинівського району.
В цей день перші особи району та гості висловлювали слова вдячності трудівникам і ветеранам сільськогосподарської ниви, бажали, щоб втілювалися в життя їх плани, задуми та сподівання, рясно колосилася щедрими врожаями наша земля. З нагоди професійного свята кращих працівників галузі району нагородили Почесними грамотами з грошовими винагородами.