Головна / Новини та оголошення / Архів новин / 15 листопада -День працівників сільського господарства України

15 листопада -День працівників сільського господарства України
13 листопада 2020 року

Шановні працівники сільського господарства!

Велика подяка і шана Вам за самовіддану любов до рідної землі.
З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наш край був і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв розвивається сільськогосподарська галузь району.

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть сердечні вітання за невтомну працю усі, хто знає справжню ціну хліба і зрощує зерно на нашій благодатній землі!

Бажаємо, щоб Ваші родини жили при доброму здоров'ї у сімейному затишку, щасті, щоб втілювалися в життя плани, задуми та сподівання, рясно колосилася щедрими врожаями земля та  обходили стороною природні стихії.