Головна / Новини та оголошення / Архів новин / Мешканцям Вінниччини, які придбали установку індивідуального доїння або холодильну установку, буде відшкодовано половину коштів

11 листопада 2020 року

Таке рішення прийняте на черговому засіданні комісії з визначення переліку фізичних осіб, які мають право на часткове відшкодування витрат на установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока. Засідання відбулося вчора у Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА.

Варто зазначити, що у жовтні поточного року 19 мешканців області подали відповідні документи. Їм частково відшкодують витрати за цьогоріч закуплені установки доїння вітчизняного виробництва з обласного бюджету.

Загальна вартість придбаних установок становить 151,0 тис.грн., а сума часткового відшкодування – 75,5 тис.грн.

Під час засідання членами комісії розглянуто документи та прийнято рішення про включення 19 жителів області до Реєстру фізичних осіб, які мають право на часткове відшкодування витрат за закуплену установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку, а також до Відомості про суми часткового відшкодування витрат фізичним особам. Відповідні документи буде подано до Головного управління державної казначейської служби України у Вінницькій області.