Головна / Новини та оголошення / Архів новин / За 10 місяців 2020 року за сприяння обласної служби зайнятості роботу знаи?шли 31,5 тис. людеи?

11 листопада 2020 року

Протягом січня-жовтня 2020 року послугами Вінницької обласної  служби заи?нятості скористалися 54,3 тис. безробітних, з них - 33,8 тис. отримали статус, допомогу по безробіттю отримували 51,2 тис. громадян.

За 10 місяців цього року за сприяння обласної служби зайнятості  роботу знаи?шли 31,5 тис. людеи?, з них – 19,2 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного, а 12,3 тис. осіб були працевлаштовані оперативно, ще до надання статусу безробітного.

З початку року професіи?не навчання за направленням служби проходили 4391 безробітних, з них 1841 навчалися в центрах професіи?но-технічноі? освіти державноі? служби заи?нятості. У порівнянні з докарантинним 2019 роком цеи? показник звичаи?но значно меншии? (на 23,7%). Проте, позитивним є те, що з послабленням карантину навчання було відновлено, відбувалось в дистанціи?ному режимі, а згодом, де це дозволено, – у звичному форматі, безробітні змогли скористатись цією послугою.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру протягом 10 місяців поточного року було залучено 3771 осіб.

Кількість роботодавців, які протягом січня-жовтня 2020 року надали до обласної служби заи?нятості інформацію про вакансіі?, становила 7310. За цей період роботодавці заявили 37,3 тис. вакансіи?.

Наи?частіше роботодавці шукали робітників з обслуговування та експлуатаціі? устаткування, представників найпростіших професій, а також кваліфікованих робітників з інструментом, працівників сфери торгівлі та послуг. Затребуваними були також бухгалтери, сестри медичні, вчителі, агрономи, вихователі, економісти, інженери, представники торговельні тощо.

Довідково: Станом на 10 листопада 2020 року в обласній службі зайнятості на обліку перебували 18,1 тис. безробітних, з них отримують допомогу по безробіттю 16,2 тис. осіб. В базі даних обласної служби зайнятості є 1,9 тис. актуальних вакансій. На одне робоче місце претендували 9 осіб.

Відділ інформаційної роботи Вінницького ОЦЗ, 55-17-88