Головна / Новини та оголошення / Архів новин / Вінничани долучаться до традиційної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

10 листопада 2020 року

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Цьогоріч її проведення на Вінниччині розпочнеться пресбрифінгом щодо відкриття в області  Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства». Одночасно, в цей день з метою привернення уваги до боротьби з будь-якими проявами насильства підсвітять приміщення обласної державної адміністрації в помаранчевий колір.

В рамках заходів відбудеться регіональна акція «Не мовчи! Ми допоможемо». Це флешмоб, присвячений висвітленню інформації з використанням жестової мови, про те, куди можна звернутися за допомогою, у разі домашнього насильства, а також розповсюдження цієї інформації в соціальних мережах.

Відбуватиметься трансляція відеороликів соціальної реклами на місцевих телеканалах, сторінках соціальних мереж обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, у торгових центрах, адміністративних будівлях, маршрутних таксі. Окрім того, буде розміщено голосову соціальну рекламу в громадському транспорті.

В рамках акції відбудеться виставка дитячих малюнків «Моя родина вільна від насильства», дитячі малюнки розмістять в фоє адміністративної будівлі «Книжка».