Розмір шрифту: А А А Колір сайту: А А А Зображення
Параметри Звичайна версія

Параметри шрифту:

Виберіть шрифт: Arial Times New Roman
Інтервал між символами: Стандартний Середній Великий

Параметри шрифту:

Чорним по білому
Білим по чорному
Синім по голубому
Коричневим по бежевому
Зеленим по коричневому

Головна / Новини та оголошення / Архів новин / Рятувальники Вінниччини отримали новий, сучасний автотранспорт

Рятувальники Вінниччини отримали новий, сучасний автотранспорт
9 листопада 2020 року

 

Відсьогодні на бойове чергування одразу в трьох пожежно-рятувальних підрозділах Вінниччини заступлять три нових сучасно оснащених аварійно-рятувальних автомобілі.

Вінницький гарнізон отримав техніку в рамках державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року ДСНС України. Вартість кожного одного транспортного засобу становить 3 млн. 600 тис. грн.

У передачі спецтехніки взяла участь перший заступник голови ОДА Наталя Заболотна. Звертаючись до присутніх з вітальним словом, вона зауважила: «Служба порятунку Вінниччини заслужено має народну довіру та повагу за мужність і відвагу, за вміння приймати відповідальні рішення, за готовність прийти на допомогу, ризикуючи життям».

До присутніх звернувся і начальник Головного управління Руслан Шевчук, який висловив вдячність ДСНС України за нову техніку та відзначив: «Дана техніка та обладнання підвищать спроможність підрозділів, вони стануть більш ефективними та найголовніше – забезпечать безпеку громадян на належному рівні».

Ключі від спецавтомобілів вручили начальнику ДПРЧ-4 м.Вінниці, очільнику Калинівського районного сектору  та провідному фахівцю м.Могилів-Подільського районного сектору.

Спеціальні аварійно-рятувальні машини також призначені для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Отримання нових, сучасних машин на базі шасі ФОРД легкого типу САРМ-Л  дозволить одразу трьом підрозділам забезпечувати швидке та оперативне реагування на наслідки дорожньо-транспортних пригод, що трапляються на автомагістралях міжобласного та міжнародного значення, а також на території обласного центру, адже авто оснащенні за останніми новітніми стандартами. Кожен автомобіль укомплектований усім необхідним обладнанням, а саме: гідравлічним аварійно-рятувальним обладнанням (різак, «розжим», домкрати), пневматичним аварійно-рятувальним обладнанням (пневматичні подушки), первинними засобами пожежогасіння, системами стабілізації пошкоджених транспортних засобів, аварійно-рятувальними засобами малої механізації, шанцевим інструментом, засобами навігації та оповіщення, освітлювальною установкою, аварійно-сигнальними ліхтарями, допоміжним обладнанням.

http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/31503-riatuvalnyky-vinnychchyny-otrymaly-novyi-suchasnyi-avtotransport