Розмір шрифту: А А А Колір сайту: А А А Зображення
Параметри Звичайна версія

Параметри шрифту:

Виберіть шрифт: Arial Times New Roman
Інтервал між символами: Стандартний Середній Великий

Параметри шрифту:

Чорним по білому
Білим по чорному
Синім по голубому
Коричневим по бежевому
Зеленим по коричневому

Головна / Новини та оголошення / Архів новин / Виплата у листопаді субсидій та пенсій, організація навчального процесу і зайнятості населення під час карантину - питання апаратної наради в ОДА

Виплата у листопаді субсидій та пенсій, організація навчального процесу і зайнятості населення під час карантину - питання апаратної наради в ОДА
9 листопада 2020 року

Сьогодні, 9 листопада, в онлайн режимі відбулась щотижнева апаратна нарада під головуванням першого заступника голови ОДА Наталі Заболотної.

Після звіту заступника директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Валентини Кирилюк про завершення в області сезону 2020 року в сільськогосподарському виробництві, на нараді були розглянуті поточні питання.

Зокрема, заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації Олександр Мельник інформував щодо використання коштів субвенції на новий опалювальний період. За його словами, автоматичному перерахунку субсидій в області  підлягало 127 тис домогосподарств, розраховано вже 125 тис 200 (98%). За жовтень житлову субсидію в грошовій формі розраховано для 41 тис домогосподарств  на 96 млн грн. Також на жовтень пільги на житлово-комунальні послуги (придбання твердого палива, скрапленого газу) нараховано для 74 тис пільговиків на 36 млн грн.

«Все фінансується, кошти люди отримують,- запевняє посадовець, - Щодо пакунку малюка: станом на 6 листопада поточного року,  для виплати грошової компенсації вартості пакунку поступила 3 тис.381 заявка. кількість осіб, яким призначено грошову компенсацію становить 2 тис 535 осіб».

Про навчання у закладах загальної середньої освіти під час карантину поінформував в.о директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк. Посадовець також торкнувся питання щодо показників захворюваності на COVID-19 серед учнів та учителів області.

«Загалом, на сьогодні в області хворіє 39 учнів закладів загальної середньої освіти, а також 103 учителя», - зауважив Володимир Буняк. На самоізоляції перебуває 101 клас в області. За добу 6 закладів загальної середньої освіти переведено на дистанційну форму навчання. Загалом, на дистанційній роботі в області 64 таких заклади».

Щодо підпорядкованих закладів освіти у районах та в об’єднаних територіальних громадах, то на сьогодні 8 закладів змінили тип навчання.

«У Якушинецькій ОТГ та в Жмеринському районі школярі навчаються на очній формі. Натомість, у Липовецькому та в Тульчинській ОТГ – змішана форма навчання, у Немирівському – дистанційне навчання для 5 – 11 класів.

У м. Вінниці 5 – 11 класи перейшли на дистанційній формі навчання.

Звісно, у м. Козятині та в Тиврівському районі, які наразі віднесено до червоної карантинної зони, учні навчаються дистанційно».

Також під час апаратної наради було порушено питання щодо виплат по безробіттю.«Вінницька обласна служба зайнятості немає проблем з виплатами  допомоги по безробіттю, допомоги по частковому безробіттю,- зазначила керівник служби Галина Скоковська,- адже минулого тижня Уряд дофінансував  фонд загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. 80 млн грн направлено на виплату допомоги по частковому безробіттю, решта – безповоротна  допомога, буде направлена на виплату  по безробіттю, тому жодних проблем з виплатами немає. З завтрашнього дня працювати дистанційно з клієнтами і надавати послуги буде Тиврівська філія ВОЦЗ ( в зв'язку із переходом до червоної зони). Також дистанційно працюватиме Козятинська філія - через включення до червоної епідемічної зони».

Галина Скоковська також повідомила, що ситуація на ринку праці дещо змінюється через сезонність. Наразі до служби зайнятості звертається все більше клієнтів, які закінчили польові роботи ( це зазвичай підсобні робітники) роботодавці нині не вивільняють механізаторів-працівників високої кваліфікації і залишають їх стабільно працювати, натомість підсобні робітники, які обслуговували плодово-ягідні культури, вже починають звертатись до служби зайнятості за працевлаштуванням, але сезон закінчився і нажаль ми не можемо запропонувати їм відповідної роботи.

Під час щотижневої наради також торкнулись питань щодо виплат пенсій у листопаді, забезпечення формування  прийняття бюджетів ОТГ до 25 грудня поточного року, з яких інформували керівники відповідних підрозділів. Питання вирішуватимуться у штатному режимі.

Підбиваючи підсумки засідання, перший заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна дала низку доручень керівникам структурних підрозділів ОДА та служб області за відповідними напрямками роботи, а також передала вітання  від голови ОДА Сергія Борзова працівникам галузі культури області із професійним святом.

«Бажаю реалізації всього творчого потенціалу, який наявний в культурній спільноті Вінниччини! Незгасної творчої енергії ВАМ, на благо розквіту культури рідного краю!»,- завершила Наталя Заболотна.