Головна / Новини та оголошення / Архів новин / Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва
9 листопада 2020 року

Сьогодні, 9 листопада, у приміщенні Калинівського районного будинку культури відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня   працівників   культури   та    майстрів народного  мистецтва. В цей день вшановують людей, які своєю плідною творчою працею та силою духу дарують людям радість, несуть культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножують велич нашого краю, звеличують рідну Україну!

Щирі святкові побажання  нових мистецьких перемог, творчого натхнення, успішної реалізації найсміливіших культурних проєктів, міцного здоров’я звучали від керівників району. З нагоди професійного свята кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району нагородили Почесними грамотами з грошовими винагородами.