Головна / Новини та оголошення / Архів новин / Вінничани сплатили більше 480,8 мільйонів гривень військового збору

Вінничани сплатили більше 480,8 мільйонів гривень військового збору
9 листопада 2020 року

На модернізацію та реформування української армії впродовж січня-жовтня 2020 року платники податків Вінниччини перерахували 480 млн 844,5 тис. грн військового збору.

Ця сума перевищила очікувану на 26 млн 454,8 тис. грн або на 5,8 відсотків. Разом із тим, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли майже на 26 млн 37,0 тис. грн або на 5,7 відсотків.

Нагадаємо, що об’єкт оподаткування військовим збором визначено Ст. 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема, це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля – продаж  рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.