Розмір шрифту: А А А Колір сайту: А А А Зображення
Параметри Звичайна версія

Параметри шрифту:

Виберіть шрифт: Arial Times New Roman
Інтервал між символами: Стандартний Середній Великий

Параметри шрифту:

Чорним по білому
Білим по чорному
Синім по голубому
Коричневим по бежевому
Зеленим по коричневому

Головна / Новини та оголошення / Архів новин / Готовність госпітальної бази до роботи в умовах ускладнення епідемічної ситуації із COVID-19 обговорили на всеукраїнській онлайн нараді

Готовність госпітальної бази до роботи в умовах ускладнення епідемічної ситуації із COVID-19 обговорили на всеукраїнській онлайн нараді
6 листопада 2020 року

Сьогодні, під головуванням Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, відбулась селекторна конференція МОЗ України з питань готовності госпітальної бази до роботи в умовах ускладнення епідемічної ситуації на коронавірусну хворобу COVID-19.

До часті у конференції долучились заступники голів обласних державних адміністрацій із зазначених питань, керівники структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних державних адміністрацій, головні лікарі опорних лікарень, визначених для госпіталізації та лікування хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 та керівники лабораторних центрів.

У вінницькій студії участь взяли перший заступник голови ОДА Наталя Заболотна, заступник голови ОДА Олександр Піщик та керівники структурних підрозділів ОДА, до компетенції яких належать винесені на обговорення питання.

Під час конференції обговорено стан готовності госпітальної бази до роботи в умовах ускладнення епідемічної ситуації ізCOV1D-19.

Зокрема, в багатьох регіонах гострими залишаються питання кадрового забезпечення та розгортання (перепрофілювання) додаткових ліжок.

Разом з тим фахівці МОЗу давали чіткі роз’яснення щодо питань, які виникають на місцях і пов’язані із фінансуванням діяльності закладів охорони здоров’я в умовах ускладнення епідемічної ситуації на COVID-19.

Також значну увагу під час конференції було приділено питанню організації та забезпечення киснем і лікарськими засобами закладів охорони здоров’я в умовах ускладнення епідемічної ситуації на COVID-19.

На завершення Максим Степанов в черговий раз нагадав, що ситуація із поширенням коронавірусної інфекції доволі складна та закликав неухильно дотримуватись трьох простих правил протиепідемічної безпеки - дотримання дистанції, носіння маски та користування санітайзерами.