Головна / Новини та оголошення / Архів новин / Вінничани можуть звертатися до всеукраїнського контакт-центру МОЗ з протидії поширенню COVID-19

2 листопада 2020 року

Всеукраїнський контакт-центр МОЗ з протидії поширенню COVID-19 розпочав роботу сьогодні, 2 листопада.

Про це під час щотижневого брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Відтак, зателефонувавши за номером 0-800-60-20-19, кожен громадянин може отримати офіційну та вичерпну інформацію з усіх питань щодо коронавірусу.

“Контакт-центр працюватиме цілодобово. Ми сподіваємося, що він допоможе громадянам оперативно отримувати важливу інформацію та правильно протидіяти поширенню коронавірусної хвороби”, - наголосив очільник МОЗ.

До роботи контакт-центру буде задіяно 150 операторів. Якщо їм необхідно буде уточнити інформацію, - таке звернення вони реєструють у відповідній CRM-системі, яка автоматично надсилатиме його на розгляд до центрального чи місцевого органу влади відповідно до компетенції. А після отримання необхідної інформації оператори зв’язуються із заявником, щоб її озвучити.

Такий алгоритм роботи пов'язаний передусім з тим, що продовжує зростати кількість нових хворих, - осіб, які потребують швидких та надійних відповідей на питання щодо проведення безкоштовного тестування, надання невідкладної допомоги або ж забезпечення ранньої самоізоляції з моменту виявлення перших симптомів тощо.