Головна / Новини та оголошення / Архів новин / У Всеукраїнському конкурсі «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2021» боротимуться за першість 102 працівники освіти Вінниччини

2 листопада 2020 року

Сьогодні, 2 листопада, розпочався перший (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Для участі у ньому зареєструвалися 4012 педагогічних працівників, зокрема, в таких номінаціях:
«Керівник закладу освіти» (489 осіб),
«Математика» (1410 осіб),
«Трудове навчання» (724 особи),
«Українська мова та література» (1389 осіб).

Три конкурсні випробування першого туру проходитимуть дистанційно. Одне із завдань – вміння організовувати освітній процес у дистанційному форматі.

Фінал конкурсу заплановано на квітень 2021 року. У кожній номінації змагатимуться 25 вчителів з усіх областей України.

Як повідомив сайт Міністерства освіти та науки України, на цей конкурс подали заявки 102 педагогічних працівники з Вінниччини.

Списки учасників першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» розміщені на сайті МОН.

Відтак, у Всеукраїнському конкурсі будуть змагатись 46 вінницьких вчителів математики, 39 викладачів української мови та літератури, 17 вчителів трудового навчання та 4 керівники закладів освіти Вінницької області.