Головна / Новини та оголошення / Архів новин / 1 листопада -День працівника соціальної сфери України

1 листопада -День працівника соціальної сфери України
1 листопада 2020 року

Шановні працівники соціальної сфери, цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашого краю.

На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям.

Від імені районної державної адміністрації та районної ради  висловлюємо  Вам  подяку за Вашу самовіддану і кропітку роботу!

Бажаємо  міцного здоров’я, щастя, душевної щедрості та невичерпної енергії у Вашій нелегкій праці! Нехай усі добрі справи повертаються до кожного з Вас особистим щастям!