Батьківський всеобуч
23 жовтня 2020 року

Калинівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей, сім’ї та молоді Калинівської РДА, центром практичної психології та соціальної роботи «Довіра» районного відділу освіти в приміщенні бібліотеки Калинівського районного будинку культури було проведено батьківський всеобуч з опікунами/піклувальниками району з обговоренням тем:

1.Забезпечення прав дітей в умовах проведення карантинних заходів.

2.Розвиток емоційного інтелекту, як складова задоволення потреб дитини.

В зустрічі прийняло участь 10 сімей, в яких виховуються діти –сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Фахівці Центру поінформували учасників заходу про необхідність дотримання чинного законодавства з питань соціального захисту підопічних дітей в опікунських сім’ях, надали ряд рекомендацій  щодо створення належних умов для їх розвитку в умовах карантинних заходів/

Завідувач районним центром практичної психології і соціальної роботи «Довіра» Андрейко А.В. ознайомив учасників заходу, що таке емоційний інтелект, як він впливає на життя людини, можливості його розвитку/

З опікунами/піклувальниками проводились різні вправи та давались поради, як розвивати емоційний інтелект дітей, щоб вони були більш впевнені у собі, спокійні в конфліктних ситуаціях, легко адаптувались в нових обставинах, успішніше навчались і користувалися популярністю серед своїх друзів і однолітків.