Розмір шрифту: А А А Колір сайту: А А А Зображення
Параметри Звичайна версія

Параметри шрифту:

Виберіть шрифт: Arial Times New Roman
Інтервал між символами: Стандартний Середній Великий

Параметри шрифту:

Чорним по білому
Білим по чорному
Синім по голубому
Коричневим по бежевому
Зеленим по коричневому

Головна / Новини та оголошення / Архів новин / ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ, СПЛАЧУЙТЕ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СВОЄЧАСНО, НЕ НАКОПИЧУЙТЕ БОРГІВ

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ, СПЛАЧУЙТЕ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СВОЄЧАСНО, НЕ НАКОПИЧУЙТЕ БОРГІВ
20 жовтня 2020 року

 

      ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що відповідно до частини 12 ст. 9 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ) підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

  За порушення норм Закону № 2464 платники єдиного внеску несуть фінансову та адміністративну відповідальність відповідно до ст. 25, 26 Закону № 2464 та ст. 165 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 7 грудня 1984 року № 8073-Х зі змінами та доповненнями. Зокрема, за несвоєчасну сплату ЄСВ застосовуються штрафні санкції. Штраф у розмірі 20 відсотків несплачених або несвоєчасно сплачених сум ЄСВ накладається за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) ЄСВ (п. 2 частини одинадцятої ст. 25 Закону №2464). На суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсотка суми недоплати за кожний день прострочення ( частина десята ст. 25 Закону 2464). А за порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати ЄСВ посадові особи платників ЄСВ несуть адміністративну відповідальність (абзац други частини першої ст. 26 Закону № 2464).

      Шановні платники податків, слідкуйте за нарахуванням та сплатою своїзх податкових зобов'язань, вчасно звіряйтеся, не нарощуйте борги та своєчасно сплачуйте нараховані суми.