Головна / Новини та оголошення / Архів новин / Шановні роботодавці Вінницької області!

Шановні роботодавці Вінницької області!
19 жовтня 2020 року

У 2020 році в Україні розпочала роботу програма європейської допомоги «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», яка спрямована на розвиток професійно-технічної освіти.

Один з компонентів цієї програми – опитування роботодавців Вінницької, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської та Чернівецької областей, – має на меті розбудувати комплексну систему аналізу регіональних ринків праці.

Опитування буде проводитись незалежною компанією Vox Populi Agency (www.vpa.com.ua) протягом жовтня-листопада поточного року. Просимо Вас сприяти проведенню опитування та надати відповідну інформацію інтерв’юерам компанії VPA, що звертатимуться до Вашого підприємства.

Ваша участь в опитуванні є дуже важливою, оскільки інформація, отримана в його результаті допоможе більш якісно та повно забезпечувати кадрові потреби роботодавців та спрямувати бюджетні інвестиції на підготовку найбільш потрібних спеціалістів для нашого регіону.