Головна / Новини та оголошення / Архів новин / Шановні поліцейські та працівники Національної поліції! Вітаємо Вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!

4 липня 2020 року

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

Приємно відзначити, що у повсякденній роботі Ви демонструєте професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку.

Бажаємо мужності, витримки, наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті. Родинного Вам добробуту, міцного здоров'я і щастя!

Голова райдержадміністрації

Голова районної ради