Головна / Новини та оголошення / Архів новин / На Вінниччині зниження рівня захворюваності на коронавірус поки що не спостерігається — лабораторно підтверджено 448 випадків захворювання

4 травня 2020 року

Про це повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

«Станом на ранок 4 травня, після закінчення роботи над нічною «порцією» ПЛР тестів, на території області підтверджено вже 448 випадків захворювань на коронавірус» , — зауважив керівник регіону.

Так, Владислав Скальський зазначив, що лабораторно підтверджені випадки, зареєстровані: у м. Вінниці – 210, Калинівський район – 72, Вінницький – 26, Тростянецький – 16, Гайсинський, Погребищенський по 13 Барський, Немирівський по 10, Козятинський, Літинський, Жмеринський по 9, Томашпільський — 8, Тульчинський, Хмільницький, Ямпільський, Муровано-
Куриловецький, Липовецький по 5, Оратівський, Чернівецький, Крижопільський, Тиврівський райони та у м. Могилів-Подільському по 3, Іллінецький 2, м. Ладижин 1.

За його словами, всього на даний час в лабораторіях області вже протестовано 8691 зразок матеріалу.

Окрім того, на даний час в лабораторіях обласного лабораторного Центру є в наявності діагностичних тест-систем для дослідження матеріалів методом полімеразної – ланцюгової реакції на 20 400 осіб.

«Ми підсилюємо кількість тестувань медичних працівників закладів області. Особливий фокус будемо приділяти медпрацівникам екстреної медичної допомоги і приймальним відділенням наших лікарень. Ще не час розслаблятись», — резюмував Владислав Скальський.