Головна / Новини та оголошення / Архів новин / Оперативна інформація щодо ситуації в КАЛИНІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Оперативна інформація щодо ситуації в КАЛИНІВСЬКОМУ РАЙОНІ
4 травня 2020 року

Станом на 11.00 год. 4 травня 2020 року на території Калинівського району всього лабораторно підтверджено 20 випадків захворювання на COVID-19. Госпіталізовано 2 особи.  На амбулаторному лікуванні знаходиться 18 осіб. Одужало 52 особи.

За інформацією ВСП «Калинівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України, станом на 04.05.2020 року всього до Калинівського району з-за кордону прибуло 279 осіб.

Закінчився термін самоізоляції  у 267 осіб, їх стан задовільний. За іншими встановлено медичний нагляд.

В нашому районі всіма службами проводяться необхідні карантинні заходи. Прохання до всіх, особливо тих, хто знаходиться в режимі самоізоляції: залишайтеся вдома, не ходіть без потреби в громадські місця, дотримуйтеся дистанції 1,5-2 м, правил особистої гігієни та гігієни кашлю.