Головна / Новини та оголошення / Архів новин / 285 першокласників навчатимуться у школах району

285 першокласників навчатимуться у школах району
2 вересня 2019 року

2019/2020 навчальний рік — це  час для розвитку реформи Нова українська школа. Цього року майже 285 першокласників прийдуть до закладів загальної середньої освіти Калинівського району. На першокласників чекатимуть перепідготовлені вчителі, нові, засновані на сучасних потребах, програми та новий освітній простір.

2019-й має стати роком розвитку та зростання для усіх сфер від школи та закладів профосвіти до вишів і наукових установ  —   кожна із них отримала місце у 10-ці основних пріоритетів Міністерства освіти і науки на наступні 12 місяців. З 1 вересня 2019 року педагогічні колективи працюватимуть над реалізацією поставлених перед освітою основних завдань.