Розмір шрифту: А А А Колір сайту: А А А Зображення
Параметри Звичайна версія

Параметри шрифту:

Виберіть шрифт: Arial Times New Roman
Інтервал між символами: Стандартний Середній Великий

Параметри шрифту:

Чорним по білому
Білим по чорному
Синім по голубому
Коричневим по бежевому
Зеленим по коричневому


ОГОЛОШЕННЯ
2 вересня 2019 року

 

Калинівська дільниця Хмільного відділення АТ «Вінницягаз» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на розподільчих газопроводах від ГРС «Калинівка» буде проведено тимчасову зупинку подачі газу з 09.00  до 17.00 год  03.09.2019р району залізничного вокзалу, а саме вулиці:

В.Стуса, М.Грушевського, Вінницька, Пархоменко, Новоселів, Л.Українки, Водоп’янова, Ціолковського, Пирогова, Комарова, Руданського, Івасюка, Жовтнева, Гагаріна, Теліги, Нечая, Механізаторів, Стельмаха, Яремчука, Кільцева, Корольова, Космонавтів

Безпека постачання природного газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем. Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Після завершення робіт газопостачання буде відновлене.

Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення газопостачання буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх квартирах.