Головна / Новини та оголошення / Архів новин / Вічний біль - Афганістан

Вічний біль - Афганістан
15 лютого 2019 року

В рамках відзначення  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з Республіки Афганістан 15 лютого керівники району, міста, батьки загиблих воїнів – афганців, колишні воїни – інтернаціоналісти, учасники АТО, громадськість поклали квіти до пам’ятників воїнам-визволителям на воїнам-інтернаціоналістам.

Далі урочистості було продовжено в районному будинку культури. З привітальними словами до присутніх в залі звернулися голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, заступник голови районної ради Микола Господарець, заступник Калинівського міського голови Олександр Щьов, дружина народного депутата України Петра Юричишина Любов Ярославівна, командир в/ч 3028 Богдан Вакулко, голова районної Спілки ветеранів Афганістану Петро Шуманський, учасник АТО Олег Колесніков.

«30 років пройшло з часу виведення радянських військ з Афганістану та рани, нанесені війною, не загояться ніколи. Воїнів – афганці - це люди, які і сьогодні, у складному  сучасному житті, повсякденно виявляють мужність, поміркованість, організованість та патріотизм» - сказав голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк.

Пам’ять воїнів - інтернаціоналістів та учасників бойових дій присутні вшанували хвилиною мовчання. П’ятнадцятьох учасників бойових дій в Афганістані нагороджено грамотою райдержадміністрації та районної ради.  Батькам загиблих воїнів-афганців  вручено матеріальну допомогу.

Концерт, який підготували місцеві аматори сцени, додав присутнім гарного настрою та приємних вражень.