Головна / Новини та оголошення / Новини / ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
3 лютого 2015 року
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ
У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Від 20 січня 2015 р. Вих. № 02-511/04

Начальникам районних (міських), секторів, ДПРЗ - 1, ДПРЗ - 2,
АРЗ СП, 1-6 ДПРЧ ГУ ДСНС області

На виконання доручення Міжвідомчого координаційного штабу від 17 січня 2015 року № 03-591/12 „Про поширення інформації для внутрішньо переміщених осіб”, а також з метою подальшого інформування громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

Вимагаю:

1. Роздрукувати, розмістити та розповсюдити, розроблену за дорученням Уряду, оновлену інфографіку у засобах масової інформації, в місцях масового перебування та скупчення людей (залізничні вокзали, автостанції, ринки, лікарні, тощо) та серед населення, що додається.

2. Доповісти про виконану роботу в Управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Вінницькій області в термін до 30 січня 2015 року.

3. Попереджаю про виконавчу дисципліну та достовірність інформації, що надається.

Шлях переселенця