Розмір шрифту: А А А Колір сайту: А А А Зображення
Параметри Звичайна версія

Параметри шрифту:

Виберіть шрифт: Arial Times New Roman
Інтервал між символами: Стандартний Середній Великий

Параметри шрифту:

Чорним по білому
Білим по чорному
Синім по голубому
Коричневим по бежевому
Зеленим по коричневому

Головна / Новини та оголошення / Новини / Розгляду звернень громадян – першочергову увагу

Розгляду звернень громадян – першочергову увагу
30 січня 2015 року
Калинівським відділенням Козятинською ОДПІ ДФС у Вінницькій області приділяється особлива увага всебічному розгляду звернень громадян, задоволенню їх законних прав та інтересів, забезпеченню реалізації громадянами конституційного права на звернення. Програма Президента України та Уряду вимагають перебудови свідомості та відповідальності посадових осіб Державної фіскальної служби щодо поліпшення якості розгляду звернень громадян. У Калинівському відділенні Козятинській ОДПІ працює громадська приймальня. Прийом громадян здійснюється заступником начальника ОДПІ та іншими посадовими особами щоденно з 9 год.00 хв. до 18 год. 00 хв. Крім того, в приміщені Козятинської ОДПІ, кожний четвертий четвер місяця з 15 до 18 год., прийом громадян здійснює (при умові попереднього запису) заступник начальника ГУ ДФС у Вінницькій області. Протягом 2014 року державною фіскальною службою району розглянуто сорок усних та чотири письмових звернень громадян по яких надані вичерпні роз'яснення. В основному громадяни звертаються з питань оподаткування доходів громадян , оподаткування спадщини, ПДВ, виплати зарплати та утримання ПДФО, єдиного податку, ПДФО, екологічного податку,плати за землю, отримання ліцензії на здійснення роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, здійснення підприємницької діяльності на загальній системі оподаткування та на єдиному податку, порядку переходу на єдиний податок, як оподатковується сільгосппродукція вирощена в підсобному господарстві, порядку нарахування та сплати Єдиного соціального внеску, військового збору та деякі інші.
Крім того, державною фіскальною службою району щомісячно проводиться узагальнення та аналіз отриманих від громадян звернень, заяв та пропозицій. Виявляються причини, які приводять до порушення прав та інтересів громадян. Це, відповідно, дає змогу вивчити громадську думку про діяльність фіскального органу, розробити додаткові заходи спрямовані на підвищення рівня правової освіти населення, роз'яснення конституційних прав громадян та способів їх захисту, припинити неправомірні дії та рішення працівників державної податкової інспекції.

І. Бондар
заступник начальника – начальник Калинівського відділення Козятинської ОДПІПонад 1 мільйон 856 тис. грн. військового збору сплатили в минулому році
платники Калинівського району
Ці кошти для підтримки наших військових надійшли від платників податків району за 5 місяців 2014 року з моменту запровадження відповідного платежу в серпні минулого року. У 2015 році продовжено норму законодавства, відповідно до якої необхідно уримувати та сплачувати військовий збір. Слід зазначити, що таке оподаткування військовим збором за ставкою 1,5% здійснюватиметься до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних сил України.
Відповідно до Закону України від 28.12.2014 р. №71-VIII відтепер об'єктом оподаткування військовим збором є всі доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України з яких утримується податок на доходи фізичних осіб. Зокрема, до таких доходів фізичних осіб відносяться крім зарплати та прирівняних до неї виплат, орендна плата, , з чистого доходу ФОП який перебуває на загальній системі оподаткування, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини, інвестиційний прибуток та інші доходи.
Звітність по військовому збору затвердить Мінфін України шляхом внесення змін до форми Податкового розрахунку №1 – ДФ.

І. Бондар Заступник начальника – начальник Калинівського відділення Козятинської ОДПІ


Місцеві податки та збори мають затвердити місцеві ради Калинівщини
З нового року в Україні сплачуватимуться 2 місцевих податки (податок на майно та єдиний податок) та 2 збори (збір за місця паркування транспортних засобів і туристичний збір). При цьому податок на майно включає транспортний податок, плату за землю, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності (придбання торгового патенту) відповідно до Закону України №71 скасовується.
Відповідно до норм Податкового кодексу до повноважень сільських, селищних, міських рад належить встановлення ставок місцевих податків та зборів, а також ставок акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Місцеві ради обов’язково повинні встановлювати ставки єдиного податку, транспортного податку та плати за землю. А ставки податку на нерухомість (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) та двох місцевих зборів (за місця для паркування транспортних засобів, туристичний) місцеві ради можуть встановлювати за бажанням.
Якщо місцевою радою не прийнято рішення про встановлення відповідних податків та зборів, такі податки справляються, виходячи з норм Податкового кодексу із застосуванням мінімальних ставок, а плата за землю справляється із застосуванням ставок, що діяли до 31 грудня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування плати за землю.
Як зазначив під час спілкування з громадськістю заступник начальника Козятинської ОДПІ Ігор Бондар, наразі районна фіскальна служба проводить спільну роботу з органами місцевого самоврядування щодо затвердження відповідних рішень по встановленню місцевих податків і зборів. Платників податків ми будемо оперативно про це інформувати, задля своєчасного надходження коштів до місцевих бюджетів. Це є основою підвищення фінансової спроможності місцевих громад», - підкреслив очільник фіскального відомства району .
Калинівське відділення Козятинської ОДПІ
Шановні громадяни !
Запрошуємо Вас задекларувати свої доходи за 2014 рік які при виплаті не оподатковувалися, подавши податкову декларацію про майновий стан і доходи в районний підрозділ Державної фіскальної служби до 01 травня поточного року за адресою: м. Калинівка, вул. Дзержинського 28, кімнати № 1 ,25 та 27 . Ми чекаємо на Вас кожного дня з 9 до 20 год., перерва з 13-00 до 14-00 год., в суботу з 9 до 16 год. Допомогу в заповненні декларації нададуть в кімнатах №3,25 та 27. Дякуємо за вчасно подану декларацію про майновий стан та доходи.

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ