Головна / Новини та оголошення / Новини / Візит до Лемешівської територіальної громади.

Візит до Лемешівської територіальної громади.
29 січня 2015 року
Голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк з робочим візитом завітав до Лемешівської територіальної громади. Оглянув приміщення навчально-виховного комплексу - загальноосвітню школу І-ІІІ ст.- ДНЗ с.Лемешівки, дитячий садочок с.Райки. Ознайомився із навчально-виховним процесом та матеріально-технічною базою закладів. Спілкуючись із директором школи Раїсою Смачило наголосив, що освітній процес має здійснюватися за пріоритетними напрямами роботи, які сприятимуть системному підходу до формування дитячої особистості.
Із завідувачем дитячого садочка «Сонечко» с.Райки Катериною Заведією очільник району Володимир Гаврилюк обговорив можливі шляхи вирішення актуальних проблемних питань щодо газового опалення закладу, впровадження альтернативних методів обігріву. Дитячий садочок відвідує 22 дитини, причому 7 з них приїжджає з с.Люлинець, а 2- з Лемешівки. Відповідно до діючої в районі програми, діток до закладів освіти підвозять шкільні автобуси.