Головна / Новини та оголошення / Новини / Калинівщина пам’ятає своїх героїв

Калинівщина пам’ятає своїх героїв
29 січня 2015 року
Меморіальну дошку пам’яті учасника АТО Віктора Ліпського відкрито в навчально-виховному комплексі - загальноосвітній школі І-ІІІ ст..- ДНЗ с.Лемешівки. Дитинство і юність Віктора пройшли в стінах цієї школи. Саме тут він здобував знання, саме тут і досі вчителем працює його мама. Віктор Ліпський загинув у травні 2014 року під час виконання бойового завдання у зоні проведення антитерористичної операції. Відповідно до Указу Президента України П. Порошенка за героїзм та вірність військовій присязі Віктора Ліпського посмертно нагороджено Орденом «За мужність» ІІІ ст.
Згадати подвиг героя, висловити співчуття його рідним і близьким прийшли голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, голова районної ради Юрій Браніцький, заступник командира в/ч 3028 Національної Гвардії України Олександр Волох, бойові побратими, рідні загиблого, вчителі та учні закладу. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять В.Ліпського. Воїна, який поклав своє життя, аби ми жили в мирній, квітучій Україні. Право відкрити меморіальну дошку було надано бойовим побратимам загиблого Олександру Волоху та Геннадію Куцому.
Звертаючись до учасників заходу, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк сказав: «Сьогодні ми зібрались, аби вшанувати пам’ять земляка, який своїм подвигом, службою боровся за мир та спокій на рідній українській землі. Він гідно виконав обов`язок перед Батьківщиною. У цій віроломній війні нашу державу захищають тисячі українців, серед яких і 283 з Калинівського району. Я впевнений, що силою власного духу, героїзму та патріотизму ми зможемо перемогти, адже ми відстоюємо свою країну. Пам’ять про героїв житиме вічно в наших серцях». Очільник району Володимир Гаврилюк вручив матеріальну підтримку родині загиблого воїна.
Голова районної ради Юрій Браніцький наголосив, що Україна на весь світ демонструє прагнення до волі та незалежності. Ім’я Віктора Ліпського назавжди залишиться серед героїв. Власні переживання, спогади про бійця також висловлювали заступник командира в/ч 3028 Національної Гвардії України Олександр Волох, начальник відділу освіти райдержадміністрації Леонід Мацера, класний керівник Валентина Данилюк, мати та дружина загиблого воїна.
Герої не вмирають. Вони навіки залишаються в пам’яті людській.