Головна / Новини та оголошення / Новини / Взаємопідтримка прийомних батьків

Взаємопідтримка прийомних батьків
29 січня 2015 року
Калинівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено перше у 2015році зібрання групи взаємопідтримки прийомних батьків, в якому взяли участь члени прийомної сім'ї Каліни В.Г. та Вигодянської Л.І., районний педіатр Калинівського ЦПМСД Клепко М.П., завідувач районної ПМПК відділу освіти Гаврилюк Т.В. Під час заходу районний педіатр Марія Клепко в простій і доступній формі розповіла прийомним батькам процедуру проходження щорічного безкоштовного медичного огляду, здійснення диспансерного нагляду дітей. Пояснила, що основною метою при цьому є контроль за станом здоров'я та розвитку дітей . Завідувач ПМПК районного відділу освіти Тетяна Гаврилюк провела з членами зібрання тренінгову справу під назвою «Модель цінностей сім'ї».