Головна / Новини та оголошення / Новини / Подяки - волонтерам

Подяки - волонтерам
29 січня 2015 року
До зали Калинівської райдержадміністрації 26 січня завітали волонтери, чия благодійна діяльність спрямована на підтримку учасників АТО. Саме ці люди, маючи активну громадянську позицію, допомагають в забезпеченні українського війська. Від імені мешканців Калинівського району, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк та голова районної ради Юрій Браніцький вручили подяки волонтерам: Юрію Фурсенко, Леоніду Дідусенко, Руслану Печенюку, Миколі Дідусенко, Андрію Димінському, Віктору Мамедову, Василю Сімчуку, Костянтину Шуть, Антону Бульківському, Володимиру Демчуку.
Виступаючи, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк висловив щиру вдячність присутнім за активну громадянську позицію, внесок у загальну справу захисту Батьківщини, завзяття та патріотизм. Підкреслив, що особливого значення волонтерський рух набув під час Революції Гідності та сьогодні, коли кращі сини України відстоюють незалежність та цілісність нашої держави.
Також присутні на заході обговорили актуальні питання, які турбують сьогодні українців. Спільна біда об’єднує усіх. Люди в населених пунктах району згуртовуються, збирають речову та грошову допомогу українським військовим. А волонтери, які ризикуючи власним життям систематично їздять у зону АТО, допомагають доставити на передову все, що потрібно на війні. Люди роблять добру справу заради спільної перемоги, миру на нашій славній Україні.