Головна / Новини та оголошення / Новини / У Калинівському районі завершено районний етап 15 Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка проводилась під гаслом "Дитяче серденько живи!"

16 жовтня 2020 року

Весь цей період представники з числа учнівської та студентської молоді, які були оснащені спеціально виготовленими скриньками для збору грошей, збирали кошти для дітей з вадами серця.

Кожен, хто вкидав гроші до скриньки, отримував сердечко-наклейку з символічним знаком Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Підрахунок благодійних внесків та перерахування коштів здійснено 15 жовтня 2020 року.

Волонтерами та активістами зібрано 26 тис. 434 грн. 10 коп. (двадцять шість тисяч чотириста тридцять чотири грн. 10 коп.). Минулого року зібрано 23 тис. 107 грн. 15 коп. (двадцять три тисячі сто сім грн. 15 коп.).

Найбільше коштів було зібрано активістами Загальноосвітньої ЗОШ 1-3 ст. №1 (8 тис. 918 грн. 50 коп.), Загальноосвітньої ЗОШ 1-3 ст. №2-гімназії (4 тис. 160 грн.) та Калинівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги (2 тис. 400 грн.).

Зібрані кошти будуть використані на придбання кардіореанімаційного обладнання у дитячі лікарні Вінницької області, для ранньої діагностики та лікування хвороб серця у дітей, а також для порятунку новонароджених дітей з різними вадами.