Головна / Новини та оголошення / Новини / Гордість Національної гвардії України!!!

Гордість Національної гвардії України!!!
15 жовтня 2020 року

Футбольна команда Нацгвардії України «Ягуар» – володар Кубка Героїв АТО

Завершився шостий сезон боротьби за перехідний Кубок Героїв АТО футбольної Ліги учасників АТО. Переможцями стала гвардійська команда «Ягуар».

Сьогодні на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського відбувся довгоочікуваний фінал Кубка Героїв АТО сезону 2020 року.

У фінальному матчі зустрілися маріупольська об’єднана збірна Донецького гарнізону ЗСУ «ДонОВК» і футбольний клуб «Ягуар» гвардійської військової частини з Калинівки (Вінницька область).

Розпочався фінал не лише із гімну України, а й з традиційного для цього турніру ритуалу хвилини мовчання за загиблими побратимами. «Ягуарівці» вийшли на поле у формі жовто-чорної кольорової гами, яка відповідає забарвленню ягуарів у природі.

Гвардійська команда із Калинівки – регулярний учасник вирішальних протистоянь Кубка АТО у фіналі Обидві команди у фінальному етапі змагань вже отримали по 3 перемоги.

Символічно, що у фінал вийшли чинні «срібні» та «бронзові» призери попередньго сезону.

Героєм матчу став Степан Миколаєвич, який забив 2 голи сьогоднішнього поєдинку на 29-й та 31-й хвилинах першого тайму, а ще один гол маріупольська збірна поцілила у власні ворота.  Проявив свої навички на висоті й голкіпер калинівської команди, відбивши дуже небезпечний м’яч маріупольців у ворота. Далі взяттям воріт виділився Іван Стахович, утвердивши беззаперечну перемогу «Ягуара» рахунком 4:2 на 61-й хвилині матчу. Цей розклад став остаточним до кінця 90-хвилинного матчу і команда калинівського полку стала тріумфатором 2020 року.

Перемогу гвардійців не назвеш несподіванкою. Калинівська команда має поступовий чіткий шлях розвитку й поступу до перемоги. Щороку вона потрапляла до фінального етапу з усе кращими результатами.

Більше тут

Українці-Разом