Головна / Новини та оголошення / Новини / Оперативна інформація щодо ситуації в КАЛИНІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Оперативна інформація щодо ситуації в КАЛИНІВСЬКОМУ РАЙОНІ
16 вересня 2020 року

Станом на 10.00 год. 16 вересня  2020 року на території  Калинівського району всього лабораторно підтверджено 53 випадки  захворювання на COVID-19. Одужало  146  осіб..

За інформацією ВСП «Калинівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України, станом на 16.09.2020 року всього до Калинівського району з-за кордону прибула  491 особа.

Закінчився термін самоізоляції у 488 осіб, їх стан задовільний. За іншими встановлено медичний нагляд.

В нашому районі всіма службами проводяться необхідні карантинні заходи. Прохання до всіх, особливо тих, хто знаходиться в режимі самоізоляції: залишайтеся вдома, не ходіть без потреби в громадські місця, дотримуйтеся дистанції 1,5-2 м, правил особистої гігієни та гігієни кашлю.

Будьте свідомі, будьте здорові!