Головна / Новини та оголошення / Новини / Повідомлення від управління праці та соціального захисту населення

Повідомлення від управління праці та соціального захисту населення
16 вересня 2020 року

Відповідно  до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373(зі змінами) та Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848  (зі змінами), для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних , районних у м.Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення), отримують від виконавців житлово-комунальних послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, у тому числі про послуги постачання та розподілу природного газу.

Пунктом 90 Положення передбачено, що громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30календарних днів поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про виникнення обставин, зокрема щодо зміни виконавця комунальних послуг.

При цьому, пунктом 92 Положення передбачено, що перерахунок житлової субсидії в межах установленого строку її призначення без звернення громадян  здійснюється у разі отримання структурним підрозділом  з питань соціального захисту  інформації про зміни виконавця комунальної послуги на окремій території (на підставі списків, наданих таким виконавцем ).

Пунктом 19 Порядку передбачено обов’язок пільговиків повідомляти структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг.