Головна / Новини та оголошення / Новини / 30 липня Укрзалізниця відновила рух дизеля "Жмеринка - Могилів-Подільськии?"

30 липня Укрзалізниця відновила рух дизеля "Жмеринка - Могилів-Подільськии?"
31 липня 2020 року
4 місяці і 2 тижні жителі кількох сіл Вінниччини не могли виі?хати із населеного пункту.
З 17 березня – з початку карантину – Укрзалізниця призупинила рух дизеля «Жмеринка-Могилів-Подільськии?».
Про це на виі?зному прии?омі голови ОДА Сергія Борзова у м. Бар, 28 липня, розповіла сільська голова Володіі?вецькоі? громади Надія Демова: «Люди відрізані від міста. З нашого села автобусом можна виі?хати раз на тиждень – в середу. Коли негода, то и? він не приі?жджає. А в деякі села, як в Зелене, то автобус взагалі не ходить. Виручав дизель, якии? чотири рази на тиждень ходив, і то було добре. Ми вже звертались до Укрзалізниці, на жаль, дизель не пускають».
Наразі питання Надіі? Степанівни вирішене: 30 липня Укрзалізниця відновила рух дизеля "Жмеринка - Могилів-Подільськии?".