Головна / Новини та оголошення / Новини / Оперативна інформація щодо ситуації в КАЛИНІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Оперативна інформація щодо ситуації в КАЛИНІВСЬКОМУ РАЙОНІ
26 червня 2020 року

Станом на 11.00 год. 26 червня 2020 року на території Калинівського району всього лабораторно підтверджено 13 випадків захворювання на COVID-19. Одужало 75 осіб.

За інформацією ВСП «Калинівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України, станом на 26.06.2020 року всього до Калинівського району з-за кордону прибуло 444 особи.

Закінчився термін самоізоляції у 431 особа, їх стан задовільний. За іншими встановлено медичний нагляд.

В нашому районі всіма службами проводяться необхідні карантинні заходи. Прохання до всіх, особливо тих, хто знаходиться в режимі самоізоляції: залишайтеся вдома, не ходіть без потреби в громадські місця, дотримуйтеся дистанції 1,5-2 м, правил особистої гігієни та гігієни кашлю.

Будьте свідомі, будьте здорові!