Головна / Новини та оголошення / Новини / Відсьогодні продуктові набори отримають малозахищені та вразливі категорії громадян Калинівщини

26 березня 2020 року

Питання соціальної підтримки малозахищених громадян сьогодні стає особливо актуальним. Голова райдержадміністрації Олександр Дмитрук та голова районної ради Василь Поліщук виступили з ініціативою підтримати жителів Калинівщини, які потребують допомоги у цей складний час. Насамперед це одинокі громадяни похилого віку, люди, що опинилися в складних життєвих обставинах,  багатодітні сім’ї та сім’ї загиблих у зоні АТО та ООС,  інші особи. На пропозицію керівництва відгукнулись депутати районної ради та підприємці,  які надали крупи, муку та цукор.

Уже сьогодні розпочато підвіз 744 продуктових наборів до осель тих жителів Калинівщини, які  найбільше потребують соціальної підтримки. Всього заплановано розвезти близько 1 тисячі таких продуктових наборів.