Головна / Новини та оголошення / Новини / Як школярам готуватися вдома до ЗНО: корисні посилання

Як школярам готуватися вдома до ЗНО: корисні посилання
26 березня 2020 року

17 березня стартувала трансляція курсів з підготовки до ЗНО під час карантину на ТК «РАДА» та YouTube-каналі МОН – починали з лекцій з української мови та літератури, біології, математики та історії України.

«Карантин ніколи не сприяє якісному навчанню. Учні випускних класів особливо від цього страждають. Саме тому з ініціативи Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій ми хочемо нагадати про те, що існують якісні онлайн-інструменти підготовки до ЗНО. Ми дуже вдячні нашим партнерам – «EdEra», «Prometheus», «BeSmart» та «Освіторії» – за те, що зголосились поділитися своїм контентом та дозволили транслювати його на телеканалі «Рада» та YouTube-каналі МОН. Ті, хто мають якісний інтернет, зможуть ознайомитися з уроками під час трансляцій та швидко вибрати для проходження найкращий для себе курс. Ті, хто не мають якісного підключення, зможуть дивитися уроки на ТК «Рада», – відзначила заступниця Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Графік трансляцій:

-        середа: 8:00 – 9:00 та 18:30 – 21:00;

-        четвер: 8:00 – 9:00 та 18:30 – 21:00;

-        п’ятниця: 8:00 – 9:00 та 18:30 – 21:00;

-        субота та неділя: 10:00 – 20:00 (6,5 годин із перервами).

Повні курси підготовки до ЗНО з тестами, завданнями та конспектами занять можна знайти на платформах онлайн-студій:

EdEra

ILearn (Освіторія)