Головна / Новини та оголошення / Новини / До уваги всіх, хто має бажання долучитись до справи волонтерства!

До уваги всіх, хто має бажання долучитись до справи волонтерства!
25 березня 2020 року

Враховуючи введений в Україні карантин та з метою попередження занесення і поширення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID – 19 кожен бажаючий житель Калинівщини може стати волонтером та допомогти якомога більшій кількості людей. Волонтерство – це благородна справа, яку ми робимо для інших.

Звертаємося до активних громадян, які мають бажання та можливість допомагати тому, хто потребує допомоги. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Якщо маєте знайомих, друзів, сусідів з групи ризику (вік, хронічні захворювання), або які відносяться до малозабезпечених категорій громадян і не хочете, щоб вони зайвий раз виходили з дому, принесіть їм їжу і ліки, куплені за списком. Можете долучитися до ініціативи «Підвези медика» і вранці, коли їдете своїм автомобілем, підвезти колег.

Також ми відкриті до Ваших пропозицій відносно допомоги людям, які цього потребують.

Калинівська районна державна адміністрація оголошує стоврення волонтерського руху на період дії карантину. Свої дані можна надати за телефоном.

Пам’ятаймо! Карантин — це не тільки важлива міра запобігання розповсюдженню коронавірусу, а ще і непогана перевірка на людяність та взаємодопомогу.

- тел.: 2-16-56 (допомога сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах) – районний Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - з 08.00 до 17.00 год.

- тел.: 2-15-02 (допомога громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим) – районний територіальний центр соціального обслуговування населення - з 08.00 до 17.00 год.

- тел.: 2-10-62(надання соціальної допомоги  особам похилого віку) – управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – з 08.00 до 17.00 год.