Головна / Новини та оголошення / Новини / Вінниччина отримала першу частину медичних засобів для медпрацівників

Вінниччина отримала першу частину медичних засобів для медпрацівників
25 березня 2020 року

Про це повідомив голова ОДА Владислав Скальський на своїй сторінці у Facebook.

«Радий повідомити, що ми отримали першу частину медичних засобів для медичних працівників області.

Вінницька область, станом на 25 березня, забезпечена наступним:

• Тест-системи полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР-тести) - для лабораторних досліджень. Вони дають достовірний результат і виявляють хворобу на 4 день. Якщо експрес-тест покаже позитивний результат, його перевірятимуть в лабораторії за допомогою тесту на ПЛР. Лише після цього можна говорити про підтверджений випадок захворювання.
  • Експрес-тести для виявлення вірусу. Їх область розподіляє по районних лікарнях. Експрес-тести виявляють хворобу на стадії від 10 днів інфікування.
  • Захисні біохімічні комбінезони найвищого ступеню захисту для бригад екстреної медичної допомоги.
  • Респіратори KN95, які захищатимуть наших лікарів екстреної медицини та інфекційних відділень.

Медичні працівники усіх інфекційних лікарень повинні бути захищені, незалежно від того, чи це обласний центр, чи район.

Наступну партію Україна очікує через декілька днів», - значиться у повідомленні.