Розмір шрифту: А А А Колір сайту: А А А Зображення
Параметри Звичайна версія

Параметри шрифту:

Виберіть шрифт: Arial Times New Roman
Інтервал між символами: Стандартний Середній Великий

Параметри шрифту:

Чорним по білому
Білим по чорному
Синім по голубому
Коричневим по бежевому
Зеленим по коричневому

Головна / Новини та оголошення / Новини / Окремим категоріям незахищених верств населення району комплектують продуктові набори

Окремим категоріям незахищених верств населення району комплектують продуктові набори
25 березня 2020 року

 

У непростий час для країни та району потрібно не лише дбати про свій захист, а  й допомагати оточуючим. Найпершими мають бути люди, які перебувають у зоні найбільшого ризику.

За ініціативи голови районної ради Василя Поліщука та голови райдержадміністрації Олександра Дмитрука  буде зібрано продуктові набори для найменш захищених верств населення.

У списках на допомогу насамперед одинокі громадянам похилого віку, люди, що опинилися в складних життєвих умовах ,  багатодітні сім’ї та сім’ї загиблих у зоні АТО та ООС,  інші особи, які потребують сторонньої підтримки у непростих обставинах.

Керівництво району висловлюють подяку депутатам районної ради - Івану Боримському, Василю Кірічуку,Сергію Моргунському, В’ячеславу Тизуню, Валентину Пачевському,  та місцевим підприємцям  -  Івану Цьомі , Ігорю Пачевському,  які надали зернові продукти (пшеничну, ячмінну,горохову, кукурудзяну крупи, муку та цукор).

Працівники культури вже розпочали фасування пайків, які невдовзі розвезуть малозабезпеченим жителям району.

 

Джерело: Калинівська районна рада

http://kalynivka-rr.org.ua/novini/okremim-kategoriyam-nezahischenih-verstv-naselennya-rajonu-komplektujut-produktovi-nabori/