Головна / Новини та оголошення / Новини / На Калинівщині відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого 2020 року

Сьогодні, 14 лютого,  в рамках  відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятників  воїнам – визволителям та загиблим воїнам-афганцям. Далі урочистості було продовжено в районному будинку культури.

У заході брали участь керівники району, міста, батьки загиблих воїнів – афганців, колишні воїни – інтернаціоналісти, учасники АТО, військовослужбовці, громадськість.

Пам'ять усіх воїнів, які загинули на території інших держав, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок, вшанували хвилиною мовчання.

З привітальними словами до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Анатолій Пачевський, заступник голови районної ради Микола Господарець, заступник Калинівського міського голови Олександр Щьов, голова районної Спілки ветеранів Афганістану Петро Шуманський.

«Сьогодні ми віддаємо заслужену шану ветеранам бойових дій на території інших держав, які з честю виконали свій військовий обов'язок. Виявили найкращі моральні якості, героїзм та патріотизм. Ми цінуємо  ваш  бойовий та життєвий досвід, Переконаний, що ви, воїни-афганці, завжди будете яскравим взірцем для українських воїнів» - сказав заступник голови райдержадміністрації Анатолій Пачевський.

Дванадцять учасників бойових дій в Афганістані відзначено Подякою райдержадміністрації та районної ради.  Батькам та вдовам загиблих воїнів-афганців  вручено матеріальну допомогу.

Перед присутніми з творчими номерами виступили місцеві аматори сцени.